O nas

JESTEŚMY NA RYNKU OD 1972 ROKU

Nasza historia

Z wykształcenia jesteśmy optykami. Optyka jest dla nas czymś więcej niż tylko zawodem. Wspieramy wzrok pokoleń Polaków od 1972 r. Dostarczamy najwyższej klasy oprawy i szkła okularowe, zapewniające doskonałą kolekcję i ochronę wzroku. Nasze soczewki to najwyższej jakości wyroby medyczne.

Co robimy?

MMOptyk to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Tradycja ta zbudowała doświadczenie i klasę, które w tak odpowiedzialnej branży jak optyka, są niezwykle ważne i doceniane przez Klientów. Profesjonalny zakład optyczny powinien być prowadzony przez osoby z dużą wiedzą, ale także z nienagannym gustem.

Opinie naszych Klientów:

Bardzo sympatyczna i pomocna wlaścicielka firmy. Byłem zaskoczony pozytywnie tym że jako priorytet stawia pomoc klientowi a nie jak najwyższy zysk. Idealnie dobrała okulary mojej córce. Kiedy uległy uszkodzeniu mechanicznemu, bez problemu je wymieniał. I higly recomend. Very professional and friendly owner.

opinia google Krzysztof W.

Wysokiej jakości oprawki, profesjonalna obsługa. Pani Małgorzata, idealnie dobrała oprawy i szkła dla moich dzieci. Z całego serca polecam.

opinia google Łukasz Linart

Zadzwoń lub napisz

85 744 65 41

kontakt@mmoptyk.pl

Świętego Rocha 10 lok 4,
15-879 Białystok

 

Godziny otwarcia:

Pon – Pt — 10:00 – 17:00
Sobota — 10:00 – 13:00
Niedziela — Zamknięte